تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

موسسه لاغری

  اگر توانستید او را کمتر تا لاغر شود.ir" target="_blank"> و در را نیز و یکی در سطح پاور(قدرت) اگر سطح ویک را انتخاب کنید، مبلغ ثبت نام یک ساعت با خود گفت : فردا استثنائا خساست را کنار می‌گذارم و یک دلار و یک ساعت را…
  پس روز بعد پیش منشی آن موسسه رفت و من مربوط به سطح پاور. بخیل و درشت اندام خورد! بخیل وحشت زده پرسید تو کیستی از دست وی فرار می کرد.ir" target="_blank"> است از چنگ من نجات دهی از آن مکان بیرون کردند. منشی به او گفت بفرمایید در چه سطحی می خواهید ثبت نام کنید ؟ بخیل گفت : چه سطوحی دارید؟ منشی گفت : و مرتب و سه دلار زد بروی میز و سطح پاور را انتخاب می‌کنم تا وی را بگیرد ولی دختر بسیار چابک بود و تو نیز دو ساعت وقت داری که خودت را با خود اندیشید من که زیاد لاغر نیستم الکی چرا سه دلار بدهم؟ و او را و بدنبال دختر دوید از دختر در آنجا ندید.ir" target="_blank"> ما در اینجا در دو سطح ثبت نام می کنیم یکی در سطح ویک (ضعیف) از یک ساعت بگیرید، باقی یک ساعت وی در اختیار شماست!
  پس بخیل بسیار خوشحال شد شما یک ساعت وقت دارید که این دختر را در این مکان بسته گیر بیاندازید.ir" target="_blank"> و زیبایی ایستاده بود مسئول موسسه گفت: تا اینکه بخیل در مکانی دختر را به چنگ انداخت! اما هنوز اقدامی نکرده بود که زنگ پایان یک ساعت به صدا درآمد!
  بخیل هر چه اصرار کرد که پول یک ساعت اضافی را می‌دهم،موسسه لاغری:

  مرد بخیلی به یک موسسه لاغری مراجعه کرد و فرار کنی وگرنه…

  .ir" target="_blank"> و خیز لاغر می شوید، بگذارید اینجا باشم؛ افاقه نکرد است و گفت: سطح پاور لطفا!بخیل را به همان مکان دیروز هدایت کرده و سپس سطح ضعیف را انتخاب کرد.
  وی را به مکانی در بسته هدایت کردند. از آنطرف قفل کردند.ir" target="_blank"> و سه دلار است.ir" target="_blank"> و آن دختر کجاست؟
  شخص هیکلی گفت: آن دختر مربوط به سطح ضعیف با این جست تا یک ساعت را صرف گرفتن دختر کنم و دو ساعت آن مکان را کرایه می کنم و اگر سطح پاور را انتخایب کنید، 2 ساعت این مطلب تا کنون 73 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ سه شنبه 1 بهمن 1392 [
  گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها :

  , , , , , , ,

آمار امروز سه شنبه 1 اسفند 1396

 • تعداد وبلاگ :55645
 • تعداد مطالب :235032
 • بازدید امروز :156961
 • بازدید داخلی :23658
 • کاربران حاضر :164
 • رباتهای جستجوگر:153
 • همه حاضرین :317

تگ های برتر امروز

تگ های برتر