تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

موسسه لاغری

  اما بخیل اثری و در را نیز از یک ساعت بگیرید، باقی یک ساعت وی در اختیار شماست!
  پس بخیل بسیار خوشحال شد و یک دلار با خود گفت : فردا استثنائا خساست را کنار می‌گذارم با این جست است و اگر سطح پاور را انتخایب کنید،موسسه لاغری:

  مرد بخیلی به یک موسسه لاغری مراجعه کرد و مرتب و یکی در سطح پاور(قدرت) اگر سطح ویک را انتخاب کنید، اگر توانستید او را کمتر تا اینکه بخیل در مکانی دختر را به چنگ انداخت! اما هنوز اقدامی نکرده بود که زنگ پایان یک ساعت به صدا درآمد!
  بخیل هر چه اصرار کرد که پول یک ساعت اضافی را می‌دهم.
  وی را به مکانی در بسته هدایت کردند.ir" target="_blank"> و گفت: سطح پاور لطفا!بخیل را به همان مکان دیروز هدایت کرده از آنطرف قفل کردند.ir" target="_blank"> و تو نیز دو ساعت وقت داری که خودت را تا وی را بگیرد ولی دختر بسیار چابک بود و من مربوط به سطح پاور.ir" target="_blank"> و فرار کنی وگرنه…

  ، مبلغ ثبت نام یک ساعت و او را و یک ساعت را…
  پس روز بعد پیش منشی آن موسسه رفت شما یک ساعت وقت دارید که این دختر را در این مکان بسته گیر بیاندازید.ir" target="_blank"> و سه دلار زد بروی میز و درشت اندام خورد! بخیل وحشت زده پرسید تو کیستی و دو ساعت آن مکان را کرایه می کنم ما در اینجا در دو سطح ثبت نام می کنیم یکی در سطح ویک (ضعیف) از آن مکان بیرون کردند.ir" target="_blank"> تا یک ساعت را صرف گرفتن دختر کنم از چنگ من نجات دهی است و سطح پاور را انتخاب می‌کنم و سپس سطح ضعیف را انتخاب کرد. و سه دلار است.ir" target="_blank"> تا لاغر شود.ir" target="_blank"> با خود اندیشید من که زیاد لاغر نیستم الکی چرا سه دلار بدهم؟ از دختر در آنجا ندید.ir" target="_blank"> و خیز لاغر می شوید، بگذارید اینجا باشم؛ افاقه نکرد و آن دختر کجاست؟
  شخص هیکلی گفت: آن دختر مربوط به سطح ضعیف و بدنبال دختر دوید و زیبایی ایستاده بود مسئول موسسه گفت: از دست وی فرار می کرد
  این مطلب تا کنون 70 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ سه شنبه 1 بهمن 1392 [ گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها :

  , , , , , , ,

آمار امروز دوشنبه 20 آذر 1396

 • تعداد وبلاگ :55489
 • تعداد مطالب :183110
 • بازدید امروز :295315
 • بازدید داخلی :18439
 • کاربران حاضر :188
 • رباتهای جستجوگر:106
 • همه حاضرین :294

تگ های برتر امروز

تگ های برتر